T-mobile forum .. obiektywnie.

T-mobile forum dyskusyjne , o T-mobile prawie wszystko.


#1 2011-06-26 17:40:04

fenrir

Wsparcie merytoryczne

Punktów :   

UWAGA Internet T-mobile oszukuje przy usługach

witam wszystkich!!

Wątek ten utworzyłem żeby przestrzec wszystkich przed tym przed czym sam się nie ustrzegłem. Chodzi tu o usługę internetową T-Mobile Blucconect Noc.

Opiszę może dokładnie jak sprawa się ma.

Otóż we wtorek 21 czerwca 2011 r uaktywniłem sobie z mojej strony internetowej I-BOA w "usługach internetowych" Usługę Blucconect Noc. wszystko w bożątku po chwili usługa pojawiła się jako aktywna i jej cena pojawiła się w moich płatnościach na końcu miesiąca doliczona do mojej taryfy. Czyli wszystko na pozór gra i jest ok. Jednak kiedy następnego dnia o godzinie koło trzeciej nad ranem usiadłem przed komputerem sprawdzić czy usługa działa, okazało się że usługa jednak nie działa a moja transmisja danych jest normalnie naliczana. Zaniepokojony napisałem do T-Mobile maila w którym opisałem problem, otrzymałem o dniach maila zwrotnego z wyjaśnieniem że usługa zostanie włączona do końca kolejnego dnia od momentu uaktywnienia usługi czyli 22 czerwca 2011 r. I znowu zasiadłem już tym razem 23 czerwca około godziny 3 nad ranem aby sprawdzić czy usługa Blucconect Noc działa ku mojemu zdziwieniu usługa nie działa a moja transmisja danych nadal jest normalnie naliczana. Znowu napisałem do nich maila że usługa nie działa dostałem od nich zwrotnego krótkiego maila że usługa już działa poprawnie. Wreszcie 26 czerwca w nocy jak zwykle koło godziny trzeciej nad ranem usiadłem żeby sprawdzić czy moje dane są naliczane. Połączyłem się z internetem i zacząłem sobie szusować po sieci najpierw ostrożnie bez szaleństw. Sprawdzam na mojej stronie i boa w transmisji danych czy są one naliczane. I szczęśliwy uradowany patrzę że brak połączenia i 0 naliczonych transmisji danych. Ponownie sprawdzam po dwóch godzinach potem jeszcze koło ósmej rano nadal 0 potoczeń 0 naliczonych transmisji danych. Pewny szusuję sobie po internecie na całego. Po godzinie 8:30 jeszcze raz sprawdzam transmisję danych i jest 0 połączeń 0 naliczonych danych. wyłączyłem komputer. Włączyłem go ponownie o 14:00 i już tak dla pewności sprawdziłem sobie kolejny raz transmisję danych i ku mojemu przerażeniu patrzę jak wszystko co robiłem od godziny 2 nad ranem do ósmej trzydzieści jest naliczone jest podana godzina połączenia i ilość zużytych danych doliczone do reszty. Wyszło na to że już  na samym początku miesiąca zostałem praktycznie bez internetu bo te parę mega które mi zostały szybko zostaną pochłonięte.

Offline

 
t-mobile , forum , telefonia gsm.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.adm-wsei.pun.pl www.crazypeopleintercorporate.pun.pl www.czytamybiblie.pun.pl www.kosmicznainwazja.pun.pl www.potokowa.pun.pl